"GIRLS" i GYM HERO łączą siły! Dowiedz się dlaczego...

Warszawa, 18.07.2017

- W zwykłych dziewczynach widzimy prawdziwe bohaterki. Z myślą o nich przygotowałyśmy limitowaną edycję koszulek - mówią Kasia Dydo, redaktor naczelna magazynu "GIRLS. Dziewczyny trenują" i Natalia Dusza, twórczyni marki GYM HERO.

Koszulki GIRLS HERO of Summer nawiązują do filozofii zarówno "GIRLS" oraz GYM HERO, a także do... historii muzyki. W 1984 roku ukazał się singiel "The Boys Of Summer" Dona Henleya, który dzięki chwytliwej melodii i nagradzanemu teledyskowi szybko stał się wielkim przebojem. Piosenka trafiła na ścieżki dźwiękowe filmów i seriali, a także do iPodów biegających dziewczyn.

Mamy nadzieję, że teraz GIRLS HERO of Summer trafią do Waszych szaf i będą przypominać wszystkim kobietom, że bycie prawdziwą bohaterką nie oznacza jedynie zwyciężania na arenie sportowej. - To realizacja marzeń i wyznaczonych celów sprawia, że czujemy się wyjątkowo. Nasz wspólny projekt to też w pewnym sensie spełnianie marzenia, więc wierzymy, że jest w tym dużo dobrej energii, która pójdzie dalej w świat - dodają Kasia i Natalia. 

Koszulka GIRLS HERO of Summer jest idealna na sportowy top. Sprawdzi się nad morzem, w górach, nad jeziorami, w wiejskim domku, pod namiotem i w luksusowym hotelu. Dzięki niej w czasie treningu będziecie czuły się komfortowo i pięknie. Dostępna jest w naszym sklepie - w dwóch kolorach: białym i czarnym

Zdjęcia do naszej sesji wykonał Mikołaj Sumiński, a w roli głównej wystąpiła piękna Karolina Jaśkiewicz. 

 

pozostałe artykuły