O nas

"GIRLS. Dziewczyny trenują" to nowy na polskim rynku wydawniczym dwumiesięcznik sportowy dla kobiet. Magazyn dedykowany jest wszystkim amatorkom sportu. Skierowany jest do dziewczyn, które uwielbiają bieganie, fitness, pływanie, wycieczki terenowe, trekking, sporty zespołowe. Oparty jest na prawdziwych historiach, żeby w naturalny, uczciwy i nienachalny sposób zachęcać do uprawiania ulubionego sportu. Porusza także ważne dla kobiet sprawy zdrowotne i społeczne. Nowy magazyn powstał z pasji, zamiłowania do sportu, wspólnych treningów i przyjaźni.

Magazyn "GIRLS. Dziewczyny trenują" dostępny jest w dobrych sklepach biegowych, salonach Empik w całej Polsce, na empik.com oraz na sklep.kingrunner.com i w wersji elektronicznej na publio.pl.

Redakcję magazynu tworzą dziennikarki "Czwórki" Katarzyna Dydo-Rosłoń i Karina Terzoni oraz pasjonatka sportu Katarzyna Bojałkowska. Za szatę graficzną i skład czasopisma odpowiada absolwentka Akademii Sztuk Pięknych i triatlonistka Anna Klamczyńska.

- Od dawna czułyśmy, że brakuje magazynu dla dziewczyn, które lubią czytać i interesują je sportowe historie kobiet - amatorek i profesjonalistek. Tego nie można znaleźć w internecie, do tego trzeba dotrzeć i to opisać. Poza tym nie każdy, kto amatorsko trenuje, marzy od razu o "kaloryferze" na brzuchu, napinaniu mięśni i stosie medali. – mówi Redaktor Naczelna pisma Katarzyna Dydo-Rosłoń.
– Postawiłyśmy ponadto na dłuższe teksty, wysoką jakość wydawnictwa, dobry papier, czytelne, czyste i piękne wnętrze.